Пiдвiсна стеля Armstrong — недороге рішення для офісу

rus . ukr

Armstrong - Пiдвiсна стеля в холi офису

Одного разу до нас звернувся директор невеликої компанії. Його фірма збиралася переїжджати в новий офіс. «Новим» назвати його можна було з великими труднощами. Колишні господарі зробили косметичний ремонт. Стіни і статі привели в порядок, а от стелі вирішили відкласти «на потім». Наш замовник поцікавився, що б ми йому порадили, щоб було швидко, красиво і недорого. У таких випадках ми завжди рекомендуємо підвісну стелю типу Armstrong.

На відміну від стелі з гіпсокартону, після монтажу якого не видно каркаса з профілів, стеля Armstrong немов вивернути скелетом назовні. Спочатку вивішуються під рівень довгі головні профілі. Потім через рівні проміжки встановлюються короткі поперечні, які ділять всю площу стелі на клітинки 60х60 см або 120х60 см, а в завершенні, в кожну з них вставляється квадратна або прямокутна панель, вибраного на смак замовника зразка. Всі профілі вже пофарбовані.

Світильники теж мають розміри, які вписуються в «Armstrong». Підвісні стелі, завдяки такій уніфікації, монтуються дуже швидко. А для директора фірми швидкість була вирішальним чинником — через тиждень вони повинні працювати на новому місці! Морально він був готовий до руйнівної сумі рахунку, який би довелось сплатити за терміновість, але, оцінивши кошторис на підвісні стелі Armstrong, ціна на які невелика сама по собі, а потім ще і графу «Вартість монтажу» — був приємно здивований.

Через п’ять днів він прийшов приймати роботу. Подумав, що помилився дверима. Настільки змінив його новий офіс стеля «Армстронг», ціна рішення проблеми, незвичний яскраве світло і відсутність усякого будівельного сміття. А через два дні його фірма обслуговувала старих клієнтів за новою адресою.

Пiдвiсна стеля Armstrong

Вже давно підвісні стелі прийнято вважати зразком «офісного» стилю, неприйнятного для «домашніх» інтер’єрів. Та варто лише проявити трохи фантазії при виборі профілів та панелей (а вибір кольорів і фактури того й іншого не обмежується лише білим) або зважитися на дзеркальні вставки, як звичайна квартира постане зовсім в іншому ракурсі. А якщо до творчих знахідок у домашніх експериментах докладуть своє вміння наші золотих рук майстра, то гості із захопленням будуть говорити, дивлячись на новеньку підвісну стелю Армстронг: «Ціна, напевно, дика — така дивовижна краса!» Але ми-то знаємо, що ця краса не вимагає жертв …

PS: Дізнайтеся про наші ціни на монтаж підвісних стель Armstrong!

Прочитати цю статтю можно також російською