Виробництво піноізолу

ukrrus
penoizol in 230x300 Виробництво піноізолу Піноізол — це сучасний ізоляційний матеріал, який стає все більш популярним завдяки своїм насправді чудовим властивостям. Піноізол ідеальний як звуко- та тепло-ізолятор, він не горить (а тому вiн пожежобезпечний), але найпривабливішою якістю піноізолу є його ціна. Через просто приголомшливо низьку собівартiсть виробництва піноізолу (майже в 10 разів нижче аналогів!), його застосування в будівництві є більш ніж виправданим. Можна впевненно стверджувати, що застосування піноізолу в якості ізоляційного матеріалу є максимально економічно вигідною справою.

Адже виробництво піноізолу дає можливість суттєво здешевити будівництво об’єктів різного призначення. Цей полімерний матеріал нового покоління має добру плинність, а при висиханні його обсяг не збільшується, подібно пінополіуретанові; саме ці властивості дозволяють використовувати піноізол для утеплення, гідро- та акустичної ізоляції вже побудованих будівель і споруд, тому що відсутня небезпека розпирання стін та їх деформації. Технологія використання піноізолу в будівництві робить можливим виготовлення легких і дешевих переносних конструкцій типу торгових кіосків, міні-складів і будівель з невеликим навантаженням на грунт.

Технологія виготовлення пеноїзола проста й універсальна, цей виробничий процес може бути здійснено як в умовах цеху, так і прямо на будмайданчику. Використання методу спінювання в піногенераторі дозволяє обійтися без термічної обробки та пресування.

penoizol na krishe 300x225 Виробництво піноізолу Варто відзначити, що заливання піноізолу — це актуальний метод утеплення не тільки житлових і виробничих приміщень, але також і для вагонів, морозильних камер, лазень, під’їздів і сходових клітин і багато чого іншого. Притому з рівним успіхом можна утеплювати як стіни, так і стелі, та й взагалі весь будинок! Теплопровідність 5-ти сантиметрового шару фанерованого піноізолу відповідає цегляній кладці в три цеглини, тобто стіні товщиною в 90 см!

Рідкий піноізол знаходить своє застосування і в галузях, не пов’язаних безпосередньо з будівництвом. Наприклад, при виробництві так званих «сендвіч-панелей». Ці легкі панельні блоки відмінно справляються з функцією звукоізоляції та заощадження тепла, і це завдяки саме піноізолу.

Високі технології енергозберiгання з використанням піноізола існують навіть у сільському господарстві, де за його допомогою запобігають промерзанню грунту.

При всьому цьому, ціна піноізолу залишається все одно нижче мінімум в 2-3 рази, ніж на аналогічні утеплювачі, а це відкриває грандіозні перспективи для бізнесу!

penoizol 300x225 Виробництво піноізолу Попит на цей матеріал стрімко зростає, знаходяться все нові сфери його застосування. Але найбільше за все радує той факт, що організувати виробництво та реалізацію піноізолу не складно. Початкові внескi не дуже великі, а розширення виробництва та збільшення обсягу виробленої продукції не вимагають додаткових інвестицій. Тобто прибуток зростає, а витрати не збільшуються.

Який ж для цього потрібен стартовий капітал?

Основні витрати, звичайно ж, будуть на придбання обладнання. Сьогоднi є пропозиції вартістю від 1000 $ за обладнання в мінімальній комплектації. Додайте сюди оренду виробничого приміщення та супутні організаційні витрати — і ви отримаєте суму, необхідну для старту. Ця сума вельми незначна порівняно з вкладеннями в інші види виробництва, і вона окупиться в перші місяць-два.

Відкрийте свою власну справу з виробництва піноізолу.
Свій малий бізнес з великими можливостями!

penoizol 3 Виробництво піноізолу

Прочитати цю статтю можно також російською